Korošci ponovno pobrali medalje na tekmovanju v badmintonu

V Ljubljani ponovno velik uspeh za ravenski badminton. Dvojna zmaga med dekleti posamezno v kategoriji U-13 je ponovitev junijskega uspeha. Poleg tega še srebrna medalja v mešanih dvojicah. Tri medalje in še kopica dobrih nastopov in uvrstitev.

V soboto, 25. septembra 2021 je v Ljubljani potekal 2. turnir v kategorijah U-13 in U-19.

V dvorani Krim je nastopilo natančno 100 tekmovalcev in tekmovalk iz večine slovenskih klubov. V kategoriji U-13 je nastopilo deset igralk in igralcev iz kluba Karizma Ravne na Koroškem.

Na Koroško so se vrnili s tremi osvojenimi medaljami.

Med dekleti posamezno je bila ponovitev junijskega uspeha z dvojno zmago. Arijalda Mustafić je zmagala, drugo mesto je osvojila Sati Tarkuš.

V mešanih dvojicah sta Sati Tarkuš in Din Mašić (BK Medvode) osvojila srebrno medaljo, 5.-8. mesto Arijalda Mustafić in Boštjan Pušnik (BK Karizma) ter Neža Spanžel (BK Karizma) in Rok Strelec (BK Kungota).

Od mlajših sta bila odlična Sara Večko in Boštjan Pušnik z devetim mestom v posamični konkurenci.