Šport

Slovenija ima novo medaljo

Slovenija ima novo medaljo in sicer srebrno, že tretjo po vrsti na 32. poletnih olimpijskih igrah. Zanjo je poskrbela Tina Trstenjak. To je že šesta olimpijska

Preberi »

Slovenija ima prvo zlato na OI

Slovenski kanuist Benjamin Savšek je v finalni vožnji olimpijske tekme v slalomu prepričljivo premagal konkurenco in osvojil zlato kolajno. Savšek je z olimpijsko progo opravil v 98,25 sekunde, kar 3,71 sekunde pred Lukas Rohanom iz Češke na drugem mestu. Tretji je bil Nemec Sideris Tasiadis z zaostankom 5,45 sekunde.

Preberi »

Tokio luč na koncu tunela

Sloveniji po predvidevanjih tri do štiri medalje. Kar nekaj spletnih strani se ukvarja z napovedovanjem, koliko medalj bo na OI osvojila posamična država. Olympicmedalspredictions Sloveniji napoveduje štiri odličja, Bestsports pa tri. Obe spletni strani sta na prvo mesto postavili ZDA.