judo klub acron slovenj gradec

14 odličij za Korošce na Pokalu Bežigrada

Včeraj so koroški judoisti nastopili na Pokalu Bežigrada v Ljubljani. V konkurenci 290 tekmovalcev iz 39 klubov iz Slovenije in Hrvaške, so si člani JK Acron Slovenj Gradec in JK Ravne priborili kar 14 odličij.

Preberi »

Žan Boženk in Nuša Perovnik mladinska državna prvaka v judu

V Slovenj Gradcu sta v organizaciji JK Acron Slovenj Gradec in Judo zveze Slovenije potekali Državno prvenstvo za mladince in mladinke ter Pasovno državno prvenstvo. Tekmovanje je bilo zaprto za gledalce, ki pa so si lahko dvoboje ogledali preko interneta, saj je organizator poskrbel za prenos v živo. Uspešni so bili tudi koroški judoisti, ki so osvojili 8 odličij ter dva osvojena naslova državnih prvakov. Zasluženo so postali druga najuspešnejša ekipa tekmovanja.

Preberi »

Izjemen uspeh Jevgenije Gajić in ostalih koroških judoistov v Mariboru

V soboto je v Mariboru potekal 60. tradicionalni memorial za Baumgartnov pas, kjer so nastopili tudi predstavniki Judo kluba Acron Slovenj Gradec. Na tekmovanju, ki se ga je udeležilo 234 tekmovalcev iz 35 klubov in 3 držav so odlično nastopili korošci, ki so skupaj osvojili 14 medalj. To je zadostovalo, da so med vsemi klubi po številu medalj zasedli drugo mesto, takoj za veliko številčnejšo ekipo JK Bežigrad.