Ravenski plavalci po mednarodnem tekmovanju v Kranju bogatejši za šest medalj

Ravenski plavalci so na mladinskem tekmovanju MM Pingvinček osvojili šest medalj.

Včeraj in danes, 9. in 10. marca, je v pokritem bazenu v Kranju potekalo mednarodno tekmovanje mladincev za 4. Veliko nagrado Slovenije – MM Pingvinček 2019, katerega so se udeležili tudi ravenski plavalci. Plavalni klub Fužinar je zastopalo 13 plavalcev in plavalk, poleg rednih uvrstitev v finale pa so osvojili tudi šest medalj.

Lovro Knez in Nuša Šegel

V prvem dnevu tekmovanja je v mladinski kategoriji Lovro Knez osvojil 2. mesto v disciplini 50 m prsno, Nuša Šegel pa 3. mesto na 50 m prosto. V drugem dnevu mitinga je Lovro Knez spet dokazal, da je v odlični formi in v kategoriji mladincev osvojil 2. mesto na 100 m prsno in 3. mesto na 50 m delfin. V kategoriji mladink je 2. mesto osvojila Nuša Šegel v kategoriji 50 m hrbtno, v isti disciplini pa je v kategoriji kadetinj 3. mesto osvojila  tudi Zoja Markač.