plavanje

Janji Šegel radovljiška generalka pred OI

Plavalci so konec tedna v Radovljici nastopili na zadnjem plavalnem mitingu pred olimpijskimi igrami v Parizu. Z najboljšim posamičnim izidom in prestižnimi zmagami je izstopala ravenska olimpijka Janja Šegel.

Preberi »

Janja Šegel šesta na EP v Beogradu na 200 m prosto

Plavalka ravenskega Fužinarja Janja Šegel je na evropskem prvenstvu v Beogradu s časom 1:58,91 osvojila šesto mesto na 200 m prosto. Prepričljivo je zmagala Čehinja Barbora Seemanova (1:55,37), kolajni sta osvojili še Madžarka Minna Abraham in Nemka Nicole Meier.

Preberi »

Šegel najhitrejša na 200 m prosto, v finalu tudi štafeta

Plavalka ravenskega Fužinarja Janja Šegel se je na evropskem prvenstvu v Beogradu z najboljšim dosežkom kvalifikacij prebila v polfinale na 200 m prosto. To je uspelo tudi Katji Fain. Skupaj s Hano Sekuti in Tjašo Pintar pa so si dekleta s sedmim dosežkom priplavala finale na 4 x 100 m prosto.