
Rokomet: V Slovenj Gradec prihaja RD LL Grosist Slovan
V Slovenj Gradcu nas to soboto. 8. novembra, čaka večer vrhunskega rokometa, ko se bosta pomerili vodilna in tretjeuvrščena ekipa državnega prvenstva.

V Slovenj Gradcu nas to soboto. 8. novembra, čaka večer vrhunskega rokometa, ko se bosta pomerili vodilna in tretjeuvrščena ekipa državnega prvenstva.

V četrtek, 6. novembra 2025, bo v Mežici zaradi nujnih vzdrževalnih del prekinjena dobava pitne vode. Prav tako bo zaradi sanacije na tem delu zaprta cesta.

Jezerniki so z Dončićem na čelu prišli do sedme zmage, slovenski zvezdnik pa za las zgrešil trojni dvojček.

Včeraj, 5. novembra, so na gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Ravne na Koroškem gostili dan odprtih vrat.

Z včerajšnjim dnem je zaživela nova kampanja društva OnkoMan, ki moške spodbuja k preventivnim pregledom prostate.

V 14. krogu Prve lige Telemach so slavile ekipe Maribora, Celja, Radomelj in Kopra, Domžale in Mura so si točke razdelile.

Dnevi se krajšajo in tema nastopi vsak dan hitreje, kar pa ustvarja priložnosti za nepridiprave. Policija svetuje povečano pozornost ob odhodih od doma.

Projekt bodo izvajali skupaj s partnerjema BOLTA LEDER MAJSTER – Boštjan Golob s.p. in Športnim društvom Ožbalt ob Dravi.

Po napadu v Novem mestu, ki je vodil v smrt 48-letnega meščana, bo imela vlada danes na mizi t. i. Šutarjev zakon z naborom ukrepov za zagotavljanje varnosti. Pred vlado bo tudi predlog za aktivacijo 37. člena zakona o obrambi, po katerem lahko Slovenska vojska sodeluje s policijo pri širšem varovanju državne meje v notranjosti državnega ozemlja.

Olimpijski komite Slovenije (OKS) je danes priredil gala večer Fundacije Leona Štuklja in Miroslava Cerarja za pomoč športnikom iz socialno šibkih okolij. Ambasadorka projekta Janja Garnbret, dvakratna olimpijska prvakinja v športnem plezanju, je v dobrodelne namene zbrala 318.292 evrov. Nato pa dobrodelno palico predala odbojkarju Tinetu Urnautu.