
V okviru Ravenskih dni vabijo na večer elektronske glasbe: “Poseka beats”
Na Ravnah bodo elektronski ritmi poskrbeli za vse ljubitelje tovrstne glasbe.
Na Ravnah bodo elektronski ritmi poskrbeli za vse ljubitelje tovrstne glasbe.
Policija je v torek v Varaždinu priprla 29-letnega državljana Slovenije, potem ko so v njegovem vozilu odkrili indijsko konopljo. Preiskali so tudi njegovo počitniško hišo na Hrvaškem in skupno našli okoli osem kilogramov te rastline in nezakonit laboratorij za njeno gojenje, so danes sporočili iz varaždinske policijske uprave.
Vabljeni, da poletni avgustovski večer preživite v Hiši Ančka.
Poletno vreme z visokimi dnevnimi temperaturami se bo nadaljevalo do vključno sobote, ob koncu tedna pa se bo verjetnost za popoldanske plohe in nevihte ponovno povečala. Še vedno velja oranžno opozorilo za veliko toplotno obremenitev na Primorskem in ponekod v osrednji Sloveniji.
V času sanacije ceste lahko prihaja do krajših delnih ali popolnih zapor ceste.
Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje so v zadnjih 24 urah prejeli 244 klicev občanov. 72 klicev je bilo interventnih, eden nujen.
Do vloma in tatvine je prišlo včeraj, 13. avgusta 2025.
Na policiji v zadnjem obdobju zaznavajo večje število prijav oškodovancev, ki so na spletnih portalih prodajali artikle, v nadaljevanju pa je bila zlorabljena njihova plačilna kartica.
Neprilagojena hitrost vsako leto po nepotrebnem vzame veliko življenj. V tednu od 4. do 10. avgusta 2025 je policija po vsej državi izvedla preventivne aktivnosti za umirjanje hitrosti na naših cestah.
Vaški piknik bo v soboto, 23. avgusta 2025.