29 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 2 s področja mejnih zadev in tujcev, 23 s področja prometne varnosti in 19 s področja javnega reda in miru.
Včeraj so obravnavali eno prometno nesrečo z lažjimi poškodbami in štiri prometne nesreče z materialno škodo.
Zaradi kršitev javnega reda in miru so ukrepali štirikrat.
V Dobovcu pri Ponikvi so obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec je prostore preiskal. Ukradel je gotovino.
Na Japljevi ulici v Celju je neznanec poskušal vlomiti v stanovanjsko hišo. V hišo mu ni uspelo priti. Lastnikom je škodo povzročil s poškodovanjem vhodnih vrat.
V Slovenj Gradcu so obravnavali tatvino kolesa znamke Scott. Storilec je kolo ukradel iz kolesarnice stanovanjskega bloka.
V Vojniku so obravnavali vlom in poskus vloma v paketomat. V enem primeru je storilcu uspelo vlomiti v paketomat. V tem primeru je ukradel paket. V drugem primeru mu v paketomat ni uspelo vlomiti. V obeh primerih je škodo povzročil s poškodovanjem paketomatov.
V Vojniku so obravnavali še poškodovanje vozila. Storilec je razbil steklo na vratih prtljažnika osebnega vozila.