Med 15. in 17. majem 2026 se bo v čudovitem okolju Hotela Dvorec Convent v Ankaranu odvil butični vikend, namenjen ženskam, ki si želijo odklopa, regeneracije ter novih uvidov za bolj zavestno življenje.
Oddih ob morju bo združil gibanje, ajurvedsko modrost, osebno rast in razvajanje, vse v podporni in sproščeni atmosferi.
Udeleženke bodo dan začele z Pureayur vadbo in pranajamo, ki bosta poskrbeli za lahkotnost telesa, pretočnost energije in globoko povezavo z dihom.
Posebno doživetje bo tudi zvočna kopel z Rebeko Kiselak, ki je bila že lani ena izmed najbolj priljubljenih izkušenj oddiha. Vibracije gongov in drugih instrumentov ustvarijo globoko sprostitev ter pomagajo umiriti živčni sistem. Letos pa bo Rebeka pripravila še dodatno presenečenje – posebne obrazne rituale, ki bodo udeleženke razvajali skozi celoten vikend.

Na svoji delavnici bo udeleženkam predstavila praktična orodja za osebno rast, notranjo moč in premagovanje omejujočih prepričanj.
Delavnica je zasnovana tako, da udeleženke pridobljeno znanje lahko začnejo uporabljati takoj po vrnitvi v vsakdanje življenje.
Pomemben del oddiha bo tudi ajurvedsko predavanje, ki bo osvetlilo, kako v poletnem obdobju najbolje podpreti svoje telo. Udeleženke bodo spoznale praktične nasvete o prehrani, življenjskem ritmu in skrbi za ravnovesje, ki jih lahko preprosto vključijo v svoj vsakdan.
Vikend vključuje:
- zavestno gibanje in pranajamo
- zvočno kopel
- motivacijsko delavnico
- ajurvedsko predavanje
- čas za razvajanje in druženje ob ceremonialnem kakavu
Dogodek bo potekal od 15. do 17. maja 2026 v Ankaranu. Prispevek za program znaša 246 €, nastanitev pa je na voljo od 158 € na osebo (plus turistična taksa).
Zaradi omejenega števila mest je priporočljivo rezervacijo opraviti čim prej. Prijave sprejemajo na barbara@pureayur.si ali preko sporočila na njihovi Facebook strani.
Če si želiš vikenda, kjer se združijo morje, sprostitev, nova znanja in žensko druženje, je Pureayur oddih priložnost za popoln pomladni reset.