Novice Ravne na Koroškem

Goljufi na karnevalu v Kotljah s prodajo srečk oškodovali obiskovalce

V Kotljah je v soboto, 14. februarja 2026, potekal pustni karneval, na katerem so goljufi prodajali srečke za lažni srečelov.

I.H.
Deli:
Goljufi na karnevalu v Kotljah s prodajo srečk oškodovali obiskovalce
Foto: Jaka Kotnik

Na pustno soboto je v Kotljah potekal tradicionalni pustni karneval, ki pa je marsikateremu obiskovalcu povorke pustil nekoliko grenak priokus.

Na sicer odličnem karnevalu, na katerem je sodelovalo veliko število vozov in pustnih mask, so se potikali tudi nepridipravi z nepoštenimi nameni.

Kot nas je obvestil bralec, so goljufi pod pretvezo srečelova prodajali srečke in marsikateri obiskovalec jo je v dobri veri tudi kupil. Na žalost pa so ljudje ostali brez žrebanja, brez nagrad in brez denarja, saj so se goljufi še pred koncem povorke s prizorišča odpeljali z avtomobilom znamke Citroen Picasso.

Bralec je goljufijo prijavil policiji, obenem pa se je obrnil na naše uredništvo, saj kot pravi sam, "Karnevalov je še nekaj, upam, da ni nasedlo preveč ljudi."

Previdnost zagotovo ne bo odveč, saj goljufi in nepridipravi ne počivajo.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Kategorije: Novice

Več iz kraja Ravne na Koroškem

Več iz kategorije Novice