Dvorni glasbeni večer pred Dvorcem Bukovje je očaral s poezijo Đorđa Balaševića

V petek, 31. julija, je pred dvorcem potekal Dvorni glasbeni večer, na katerem sta nastopila Duo Đole.

A.T.
Posodobljeno: 4. avgust 2026, 09:13
Deli:
Dvorni glasbeni večer pred Dvorcem Bukovje je očaral s poezijo Đorđa Balaševića
Foto: arhiv JZ Dravit

Duo Đole je glasbeni dvojec, ki z navdušenjem oživlja nepozabne pesmi Đorđa Balaševića. Elvir Bečić - Bečo, znan tudi kot “slovenski Balašević”, s svojo kitaro in vokalom prinaša avtentično vzdušje Balaševićevih koncertov. Spremlja ga Zoran Kaličanin - Zozo, izkušen učitelj kitare, ki s svojo mojstrsko igro in vokalom dopolnjuje ta čudovit glasbeni projekt in tako ohranjata spomin na velikega kantavtorja. 

Topel poletni večer, čudovit ambient in čarobnost dvornega okolja ter vrhunska glasba so navdušili številno publiko.

Naslednji Dvorni glasbeni večer bo v soboto 22. avgusta ob 20.00 z Alenko Gotar in Anžetom Šuštarjem, ko boste ugotovili, kaj se zgodi, ko opera poljubi pop.

Vabljeni.

Vir: Robert Preglau, JSKD OI Dravograd

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Občine: Dravograd
Kategorije: Novice
Ključne besede: Dravograd dvorec dvorec bukovje dvorni glasbeni večer

Več iz kraja Dravograd

Več iz kategorije Novice