Uspešen konec tedna za namiznoteniški klub Fužinar Interdiskont

V soboto in nedeljo se je v Mengšu odvijalo 30. državno prvenstvo za mlajše kadete in kadetinje ter za člane in članice U21 v namiznem tenisu. Igralci namiznoteniškega kluba Fužinar Interdiskont znova niso razočarali, saj so se domov vrnili z obilico pokalov.

V soboto jih je razveselila komaj enajstletna Neža Horvat, ki se je v dvojicah skupaj z Nino Mačič uvrstila na 3. mesto, uspeh je ponovila tudi v posamezni konkurenci, kjer je v polfinalu priznala premoč kasnejši zmagovalki.

V nedeljo pa se je najbolje odrezal Žiga Kristijan Žigon, ki je osvojil naslov državnega prvaka v dvojicah skupaj z Aljažem Godcem. Naslovu je dodal še 2. mesto v posamezni kategoriji, kjer je Godec dosegel 3. mesto.

Še drugi naslov pa nam je priigrala Nuša Kadiš, ki je zmagala v dvojicah s soigralko iz Izole. 3. mesto v dvojicah sta h končnemu uspehu dodali še Lea Kadiš in Polona Horvat.

Besedilo: Namiznoteniški klub Fužinar Interdiskont