Šol že na prvi tekmi po povratku Šmartnemu nasul kar 10 zadetkov

Na pokalni tekmi sredi tedna proti Celjanom povratnika v ekipo Slovenj Gradca Žana Šola še ni bilo v ekipi, tokrat pa je zaigral od prve minute in nasprotnikom nasul kar deset zadetkov ter s tem prispeval levji delež k deseti letošnji prvenstveni zmagi, s katero koroška ekipa še naprej ostaja na prvem mestu lestvice.

Prvi del obračuna so sicer z rezultatom 18:17 dobili domačini iz Šmartnega, tudi v nadaljevanju je sedmouvrščena ekipa prikazala dober odpor, v zadnjih desetih minutah pa so ježki le prevzeli pobudo in na koncu obračun dobili dokaj zanesljivo s petimi zadetki prednosti (29:34).

Tudi prihodnji vikend ne bo počitka, v goste namreč prihaja ekipa Rudarja, ki je tudi edina ekipa, s katero letos Slovenjgradčani še niso igrali. Obračun bo na sporedu v soboto ob 19. uri.