Ekipa NK Slovenj Gradec vas vabi, da se jim pridružite na zadnji domači članski tekmi letošnje sezone. V petek, 29. maja 2026 ob 19:00, bo na stadionu v Slovenj Gradcu članska ekipa gostila ekipo NK Paloma.
Ob tej priložnosti pripravljajo tudi prijetno druženje za vse igralce, starše, navijače, podpornike in prijatelje kluba.
Pred tekmo bodo pripravili sprejem za prvake U15, ki so si z odličnimi predstavami, kot neporaženi, zagotovili naslov prvakov MNZ Maribor. Za dobro vzdušje bo poskrbel DJ UKac, za vse obiskovalce pa bo na voljo tudi pogostitev.
"Verjamemo, da smo v letošnji sezoni skupaj doživeli veliko lepih trenutkov, zato vas vabimo, da jo skupaj zaključimo na domačem stadionu," sporočajo iz NK Slovenj Gradec.