NK Slovenj Gradec vabi na zadnjo domačo tekmo sezone

Pred člansko ekipo je zadnja domača tekma sezone. Danes, 29. maja, se bodo borili proti NK Paloma.

A.T.
Posodobljeno: 29. maj 2026, 12:28
Deli:
NK Slovenj Gradec vabi na zadnjo domačo tekmo sezone
Foto: NK SG

Ekipa NK Slovenj Gradec vas vabi, da se jim pridružite na zadnji domači članski tekmi letošnje sezone. V petek, 29. maja 2026 ob 19:00, bo na stadionu v Slovenj Gradcu članska ekipa gostila ekipo NK Paloma.

Ob tej priložnosti pripravljajo tudi prijetno druženje za vse igralce, starše, navijače, podpornike in prijatelje kluba.

Pred tekmo bodo pripravili sprejem za prvake U15, ki so si z odličnimi predstavami, kot neporaženi, zagotovili naslov prvakov MNZ Maribor. Za dobro vzdušje bo poskrbel DJ UKac, za vse obiskovalce pa bo na voljo tudi pogostitev.

"Verjamemo, da smo v letošnji sezoni skupaj doživeli veliko lepih trenutkov, zato vas vabimo, da jo skupaj zaključimo na domačem stadionu," sporočajo iz NK Slovenj Gradec.

Vabljeni na tekmo NK Slovenj Gradec : NK Paloma danes, 29. maja ob 19. uri na stadion Slovenj Gradec. Vstopnine ni.

Vir: NK SG

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Kategorije: Šport
Ključne besede: Slovenj Gradec nk slovenj gradec nogomet tekma

Več iz kraja Slovenj Gradec

Več iz kategorije Šport