Na Ravnah se obeta nepozaben sprejem koroških športnih junakov

Jutri, 1. oktobra 2019 bo pred Mestno hišo na Ravnah na Koroškem sprejem za srebrna junaka Tineta Urnauta in Klemna Čebulja.

Ob 17. uri pripravljajo pred Mestno hišo na Ravnah na Koroškem sprejem za Ravenčana Tineta Urnauta in Klemna Čebulja, člana odbojkarske reprezentance, ki sta z ekipo na nedavnem evropskem prvenstvu osvojila srebrno odličje in s tem naziv evropskih podprvakov.

“Slovenci so zgodovinsko prvenstvo končali na odličnem drugem mestu, s čimer so ponovili uspeh iz leta 2015. Na poti do tja, so naši odbojkarji premagali evropske prvake, ki so hkrati tudi zmagovalci lige narodov, ter svetovne prvake, za osvojitev evropske krone pa je na koncu malo zmanjkal le en korak.” so zapisali na strani Odbojkarske zveze Slovenije.

Na včerajšnji tekmi v Parizu je bilo po podatkih Odbojkarske zveze Slovenije več kot 12.500 gledalcev, od tega 4.000 Slovencev. O tem, kako so številni Slovenci preplavili Pariz smo že poročali in si lahko več pogledate TUKAJ.

VIR: TIC Ravne, Odbojkarska zveza Slovenije