Koroški judoisti dosegli odlična tri odličja za začetek jesenskega dela sezone (FOTO)

Minuli vikend je v Oplotnici potekalo tekmovanje judoistov. Koroški judoisti so osvojili tri odličja.

Minuli vikend je v Oplotnici potekalo tekmovanje za mlade judoiste in judoistke do 12 in 14 leta starosti, kjer je sodelovalo 163 športnikov in športnic iz 23 klubov ter 3 držav.

JK Acron Slovenj Gradec je na tekmovanju nastopil s 3 starejšimi dečki in starejšo deklico, osvojili so 3 kolajne.

Rezultati do 14 let:

• Nadiia Statsenko je osvojila zlato odličje
  • Roman Hontiuk je osvojil bronasto odličje
  • Jan Gaberšek pa srebrno odličje
  • Viktor Kravcar je osvojil 5. mesto.

Čestitke vsem mladim judoistom in še veliko uspeha na nadaljnjih tekmovanjih.

Naj pri tem omenimo še, da sta Nik Pavlič in Matic Razdevšek sta v letu 2023 skupaj osvojila kar 11 odličij na državnih prvenstvih.

Nik in Matic sta kadeta JK Acron Slovenj Gradec, ki sta v letošnjem letu dosegala odlične rezultate na državnih prvenstvih, skupno sta osvojila kar 11 kolajn.