Koroški badmintonisti v kategoriji do 13 let postali ekipni državni prvaki

Včeraj je v Mariboru potekalo ekipno državno prvenstvo do 13 in 19 let v sezoni 2021, katerega so se udeležili tudi člani Badminton kluba Karizma, ki so prvič v zgodovini poskrbeli, da gre naslov državnih prvakov v badmintonu na Koroško.

V dvorani Draš je potekalo ekipno državno prvenstvo ekipno državno prvenstvo do 13 in 19 let. V ekipni konkurenci kategorije U-13 je ekipa Karizma 1, ki so jo sestavljali Arijalda Mustafić, Sati Tarkuš, Neža Spanžel, Beja Hribernik, Boštjan Pušnik in Sven Podojsteršek v dramatičnih in zelo izenačenih tekmah, brez poraza osvojila naslov ekipnih državnih prvakov. Srebrno medaljo je osvojila ekipa Olimpije, bronasto medaljo BK Medvode.

Ekipa Karizma 2, ki so jo sestavljali Sara Večko, Eva Vrčkovnik, Ema Šuštar, Kaja Pongrac, Ilhana Mustafić, Alma Ahmetović, Dejan Pušnik in Lovro Kaker, ki se je prav tako odlično borila in osvojila 5. mesto. V igri dvojic sta se izkazali Sara in Eva ter odlične igre ostalih proti Medvodam, Olimpije in tesni porazi s 2:3.

VIR: Badminton klub Karizma