Takšne so ulice na Ravnah v času “policijske ure”

Od 21. oktobra je omejeno gibanje ljudi med 21. in 6. uro, razen za primere odpravljanja neposredne nevarnosti za zdravje, življenje in premoženje, prihoda in odhoda na delo ter izvajanja nujnih delovnih nalog ter dostopa in nudenja storitev za nujne primere. Naša ekipa je preverila, kakšno je stanje v času "policijske ure" na Ravnah na Koroškem.

Vlada je v zadnjih dneh sprejela in že tudi podaljšala več odlokov, ki prinašajo nove omejitve pri zbiranju in gibanju ljudi ter izvajanju nekaterih gospodarskih dejavnosti. Strokovno utemeljenost ukrepov iz tega odloka pa bo vlada ugotavljala vsakih sedem dni. 

Preberite tudi: Vlada podaljšala ukrepe glede nošenja mask in razkuževanja rok za dva tedna

Naša ekipa se je te dni odpravila na ulice na Ravnah, kjer je bilo okrog pol desetih zvečer vse mirno. Srečali smo le nekaj posameznikov, ki so hiteli v nočno izmeno službe, sicer pa so ulice samevale, bile prazne in tihe.