Mladi koroški badmintonisti slavili na turnirju v Ljubljani

Člani Badminton kluba Karizma so se udeležili prvega turnirja U-13 v sezoni 2021, ki je potekal v Ljubljani.

Najboljša posameznica turnirja je postala Arijalda Mustafić, ki je zanesljivo slavila med posameznicami in hkrati še skupno zmagoslavje z Ljubljančanko Isabelo Šeme v dvojicah. Sati Tarkuš je bila srebrna med posameznicami in bronasta skupaj z Nežo Spanžel v dvojicah.

Med dekleti v kategoriji U-13 B pa so igralke BK Karizma slavile kar trojno zmago. Prva Alma Ahmetović, druga Sara Večko in tretja Eva Vrčkovnik.

Med fanti v kateogriji U-13 B  je svoje prvo zlato medaljo med posamezniki osvojil Boštjan Pušnik. Poleg tega sta četrto mesto v dvojicah deklet osvojili Eva Vrčkovnik in Sara Večko, peto mesto med posamezniki B Sven Podojsteršek in še šesto mesto med posameznicami za Neža Spanžel.

“Štiri zlata odličja v kategoriji U-13 in skupno kar osem medalj za Karizmo v Ljubljani v tej kategoriji, kar je lepo darilo za vse pred zasluženimi počitnicami,” so ob uspehih članic in članov zapisali v klubu.

VIR: Karizma