Videoteka
(VIDEO in FOTO) V Slovenj Gradcu odprli Elizabetin park, novo zeleno oazo v mestnem jedru
V petek, 12. junija, so v Slovenj Gradcu v mestnem jedru slovesno otvorili Elizabetin park, novo zeleno oazo sredi mesta.
Preberi članekVideo vsebine (496)
župan Tilen Klugler o dveh posebnostih parka
PREDVAJA