Za mladimi nogometaši NK Dravograd uspešna sezona

Ekipa kadetov in ekipa U15 Nogometnega kluba Koroška Dravograd sta se s koncem te sezone uvrstili v 1. Ligo v svojih kategorijah.

Za nogometaši nogometne šole NK Koroška Dravograd je zelo uspešna sezona. Ekipa kadetov, ki so se odlično odrezali na vseh tekmah letošnje sezone, je naslov prvakov osvojila že tri kroge pred zaključkom sezone in so se tako iz 2. Slovenske kadetske lige povzpeli v 1. ligo v naslednji sezoni.

Prav tako odlična sezona je za igralci ekipe U15, ki so tako kot njihovi starejši kolegi pokazali odlično igro, pripravljenost in osredotočenost na zmago skozi celo sezono. Ta trud in predanost pa sta bila poplačana z uvrstitvijo v 1. Ligo v svoji kategoriji.

Vsem igralcem in trenerjem NK Koroška Dravograd in ekipam Nogometne šole Dravograd čestitamo za odlične rezultate.

Vir: NK Koroška Dravograd