VIDEO celotne tekme: RK Slovenj Gradec 2011 s 34:22 premagal MRD Dobova

V torek je bila zelo pomembna tekma za Rokometni Klub Slovenj Gradec 2011. Fantje so odlično odigrali celotno tekmo in s 34:22 premagali MRD Dobova. Na naši strani si lahko ogledate celotno tekmo.

Po dveh zaporednih porazih so si člani RK Slovenj Gradec 2011, na domači tekmi proti MRD Dobova, priigrali visoko zmago

• Dujmovič

Tekmo je v Športni dvorani Slovenj Gradec spremljalo kar 700 obiskovalcev. Domači so imeli na tekmi le eno 7-metrovko, ki so jo uspešno izkoristili. MRD Dobova pa je imela štiri 7-metrovke, tri pa so zadeli. Skupno je bilo na domači strani 8 minut izključitev, gostje pa so imeli 2 minuti.

Naslednja tekma bo že ta petek proti Slovanu na Kodeljevem. Na domačem parketu pa jih bomo lahko zopet spodbujali 21. marca 2013, proti Dol Hrastniku.