V dvoboju čvrstih obramb je imelo srečno roko domače moštvo Slovenj Gradca

Slovenj Gradec 2011 - Urbanscape Loka 21:15 (8:8)

Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so na današnji tekmi 11. kroga lige NLB premagali Urbanscape Loko z 21:15 (8:8).

* Športna dvorana, gledalcev 200, sodnika: Teršek in Žibert.
* Slovenj Gradec 2011: Smolnikar, Petrič, Dobaj, Soldo, Humek, Grobelnik, Cvetko 6 (4), Bulovič, Banfro 1, Jezernik 6, Levc, Šol 5, Svečko, Lesjak, Golčar, Saleznik, Kleč, Komar, Lampret, Štumpfl 2, Ošlak, Al. Jankovski 1.
* Urbanscape Loka: Dolenc, Stanojlović, Juričan, Dolenc, Cingesar 2, Jamnik 4 (1), Pipp 1, Mali, Pipp 2, Bergant, Jesenko 2 (2), Damjanović 2, Nikolić, Jesenko 1 (1), Klemenčič, Šilc, Belič-Pfajfar, Derlink, An. Jankovski 1.
* Sedemmetrovke: Slovenj Gradec 2011 6 (4), Urbanscape Loka 6 (4).
* Izključitve: Slovenj Gradec 2011 2, Urbanscape Loka 6 minut.
* Rdeči karton: Levc (47.).

V dvoboju čvrstih obramb je imelo srečno roko domače moštvo Slovenj Gradca. Korošci so tako ostali na šestem mestu in se začasno približali Gorenju iz Velenja, ki v tem trenutku igra derbi proti Celju. Urbanscape Loka je doživela šele tretji poraz v sezoni in ostaja na tretjem mestu.

V prvem polčasu 200 gledalcev v slovenjgraški dvorani ni videlo veliko zadetkov. Prvih 30 minut se je ob čvrstih obrambah končalo z izidom 8:8.

V drugem delu so Škofjeločani sprva dvakrat povedli, nato pa so domači po izenačenju na 12:12 z delnim izidom 5:1 prišli do vodstva s 17:13 in mirnih zadnjih desetih minut.

Pri domačih sta bila s šestimi zadetki najbolj učinkovita Teo Jezernik in Rok Cvetko, pri gostih, ki so dosegli vsega 15 golov, pa je s štirimi izstopal Grega Jamnik.

Slovenjgradčani bodo v naslednjem krogu v soboto gostili Trimo iz Trebnjega, Škofjeločani pa bodo dan prej gostili rokometaše Kopra.