Tine Štriker osvojil drugo mesto na Hrvaškem v Samoboru

V nedeljo 12.6 se je na Hrvaškem v Samoboru odvila gorsko kolesarska tekma kategorije C1, ki je štela tudi za Slovenski pokal. Tekme so se udeležili tudi mladi tekmovalci Kolesarskega kluba Ravne na Koroškem.

Kot zanimivost lahko povemo, da so se istočasno na enakem krogu pomerili od kategorije U11 do U15, kar je pomenilo, da je bilo naenkrat na kratkem, toda zelo blatnem in splozkem krogu na dirki cca. 90 tekmovalk in tekmovalcev!

Najbolj se je z 2. mestom v kategoriji U11 izkazal Tine Štriker, v isti kategoriji je Tian Pečnik osvojil 5. mesto!

Manj zadovoljna s pogoji in veliko gnečo na progi pa sta v kategoriji U15  bila Teo Pečnik, ki se je tokrat moral zadovoljiti s 3. mestom, in Žan Belaj, ki je zasedel 15. mesto.