Slovenjgraški judoisti v Hočah osvojili lepo bero odličij

Včeraj je v Hočah potekal drugi Mednarodni judo turnir Apolon Open 2019, ki ga je organiziralo ŠD Judo šola Maribor. Na tekmovanju so se odlično odrezali tudi starejši dečki in deklice, do 14 let, iz Judo kluba Acron Slovenj Gradec.

Prvo mesto in s tem zlato odličje je osvojil Maj Kavnik, ki je v kategoriji do 50 kg, z lepimi borbami, premagal vse nasprotnike. Prav tako zlata je bila Jevgenija Gajić v kategoriji deklic do 40 kg.

Srebrno odličje je osvojila Tea Štinjek, nad 63 kg, Bron pa sta si priborila Nik Pavlič, do 42 kg in Ožbej Razgoršek, nad 66 kg.

Peto mesto je k ekipnemu uspehu dodal še Domen Prednik. Alex Lassnig Špalir, Matic Razdevšek in Tibe Komerički pa so tokrat ostali brez uvrstitve.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem in trenerju.

Vir:  Judo klub Acron Slovenj Gradec, Judo Zveza Slovenije