Ravenski mladinci in mladinke iz državnega prvenstva v namiznem tenisu s 13 medaljami

Mladinke in mladinci Namiznoteniškega kluba Fužinar Ravne na Koroškem so na 30. državnem prvenstvu v namiznem tenisu, ki je za vikend potekalo v Cerknici so od možnih 28 osvojili kar 13 kolajn.

Trikratni državni prvak je postal Aljaž Godec v kategorijah posamezno mladinci, v paru z Žigom Kristjanom Žigonom, v kategoriji mladinci dvojice in v kategoriji mešani pari z Nušo Kadiš.

Žiga Kristjan Žigon je bil posamezno drugi, enako v kategoriji mešani pari s Polono Horvat.

Nuša Kadiš je bila še druga posamezno in druga s Polono Horvat pri v kategoriji dvojic mladinke. Polona Horvat pa je bila še 3. do 4. posamezno.

Leon Veronik je razveselil z 3. do 4. mestom med mladinci v dvojicah s soigralcem iz Kajuh Slovana.

Aljaž Godec je tako ponovil lanski uspeh Žige Kristjana Žigona.

Od 5. do 8. mesta pa sta bili tudi njihovi igralki dvojic Nika Pandev in Urša Večko, enako tudi mešani par Urša Večko in Leon Veronik.

Poleg čestitkam prizadevnim mladih igralkam in igralcem si največji aplavz zaslužita tudi oba trenerja Darko Jamšek in Jure Dretnik.

VIR: NTK Fužinar