Ravenčan Gregor Vezonik osvojil 5. mesto na evropskih igrah v Krakovu

Korošec Gregor Vezonik je na evropskih igrah v Krakovu dosegel odličen rezultat - 5. mesto, iskrene čestitke!

Ravenčan Gregor Vezonik se je v športno-plezalnem centru v Tarnowu na evropskih igrah na Poljskem uvrstil v finale tekme športnih plezalcev v balvanskem plezanju.

V polfinalu je poskrbel za šesti dosežek, kar je bilo ravno dovolj za uvrstitev v finale, kjer je Vezonik za mesto izboljšal dosežek in se na koncu uvrstil na 5. mesto.

Naj spomnimo, da je sedemindvajsetletni Vezonik za največji uspeh v karieri poskrbel s tretjim mestom na balvanih na svetovnem prvenstvu v športnem plezanju leta 2018 v Innsbrucku in s 1. mestom na tekmi svetovnega pokala v Münchnu istega leta.

Iskrene čestitke za odlično uvrstitev mlademu tekmovalcu!

Vir: ravne.si