Prvi dan državnega prvenstva v plavanju dvojna absoltuna zmaga za Fužinar (VIDEO in FOTO)

Od 23. januarja do 26. januarja 2002 v Ljubljani poteka prvenstvo Slovenije za kadete, mladince in člane.

V konkurenci 385 plavalcev iz 24 slovenskih klubov, so se plavalci ravenskega Fužinarja odrezali odlično.

Najhitrejše v štafeti 4×100m prosto so bile plavalke ravenskega Fužinarja.

V absolutni katogoriji sta si zmago priplavala Matija Može na 100 mešano in ženska štafeta 4×100 prosto.

Druga mesta v absolutni kategoriji so osvojili: Tjaša Oder, Matija Može, Janja Šegel, Gal Kordež ter štafeta 4×50 mešano mix. Tretja mesta so osvojili: Lovro Knez, Jaš Berložnik ter moška štafeta 4×100 prosto.

V mladinski kategoriji so si zmage priplavali: Daša Tušek, Lovro Knez, Jaš Berložnik ter Zoja Markač.

Na stopničke so se v mladinski kategoriji uvrščali še: Jaš Berložnik ter štafete 4×100 prosto ženske in moški ter 4×50 mešano mix.

V kadetski kategoriji sta si naslov državnega prvaka priplavale Neli Pšeničnik ter ženska štafeta 4×100 prosto. Na stopničke sta se uvrstile še Julija Merkač ter Neli Pšeničnik.

Besedilo: Plavalni klub Fužinar Ravne