Po treh zaporednih porazih zmaga

Rokometaši Slovenj Gradca 2011 so po treh zaporednih porazih zabeležili zmago nad Rokometnim klubom Velika Nedelja.

Povedli so 5:1, dopustili izenačenje na 6 v 13. minuti, v nadaljevanju pa kontrolirali potek tekme, na odmor so odšli z dvema zadetkoma prednosti (12:10).

Najvišje vodstvo domače ekipi je bilo za +7 zadetkov (29:22), na koncu so malce popustili, kar so gostje izkoristili in znižali na končnih 30:26. Izkazal se je domači vratar Kašnik, ki je zbral 21 obramb.

1.B DRL,19.krog:

Športna dvorana Slovenj Gradec, 12.april 2013,150 gledalcev:

RK SLOVENJ GRADEC 2011:RK VELIKA NEDELJA

30:26 (12:10)

Strelci:

Slovenj Gradec: Vrečar 6, Poklič,Štumpfl,Levc 4, Šavc,Kobolt 3, Voršič 2(1), Kresnik 2(1),Šol 2.Trener:Sovič Sebastjan

Velika Nedelja: Ivančič 8(1), Bračič 6, Špindler 5, Veselko 2, Zorec 1,Majcen 1,Kaučič 1,Hanželič 1,Horvat 1.Trener:Munda Bojan

7-met:

Slovenj Gradec:2/4

Velika Nedelja:1/1

Izključitve:

SG:8 min

Velika Nedelja 8 min

Igralci rokometnega kluba Slovenj Gradec 2011 so odigrali predzadnje domačo prvenstveno tekmo in zabeležili po 3 porazih zmago, v hramu Slovenjgraškega rokometa je padel rokometni klub Velika Nedelja, z rezultatom 30:26. Domači so povedli s 5:1, gostje so naredili delni izid 0:3, zato je domači strateg Sebastjan Sovič že v 10. minuti zahteval minuto odmora.V 13. minuti je bil izid v športni dvorani Slovenj Gradec poravnan na 6.V domačih vratih je tehnico na stran slovenjgrdačanov prevesil vratar Kašnik, ki je zbral do polčasa 11 obramb.Polčas se je končal s prednostjo domače ekipe z 12:10.

V drugem polčasu so domači kontrolirali potek tekme, tudi gostujoča minuta odmora v 41.minuti pri izidu 19:15 ni pomagala, domačini so bili odločeni,da prekinejo niz treh zaporednih porazov. Pet minut pred koncem so povedli za 7 zadetkov( 29:22), do konca tekma pa malo popustili in dovolili gostom znižanje rezultata na končnih 30:26. 21 obramb vratarja Danija Kašnika je bilo ključnih za zmago in prekinitev črne serije.