Šport Ravne na Koroškem

Neža Horvat na prvem mednarodnem tekmovanju do brona

namizni tenis

D.K.
Posodobljeno: 13. september 2021, 17:59
Deli:
Neža Horvat na prvem mednarodnem tekmovanju do brona
Foto: NTK Fužinar Interdiskont

V Varaždinu in na Otočcu je te dni potekalo Mednarodno prvenstvo Hrvaške in Slovenije v namiznem tenisu. V Varaždinu sta slovenske barve zastopala tudi igralca Fužinarja Žiga Kristijan Žigon in pa Aljaž Godec.

Dekleta pa so nastopala na Otočcu, kjer so nastopale tudi igralke Fužinarja V kategoriji U-17 in U-19 sta igrali Nuša Kadiš in Polona Horvat, pri najmlajših U-11 pa Neža Horvat, so danes sporočili iz kluba.

Za Nežo je bilo to prvo mednarodno tekmovanje, na katerem pa se je izvrstno odrezala, saj je osvojila odlično 3. mesto. Iskrene čestitke.

Vir: Ntk Fužinar Interdiskont

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Kategorije: Šport
Ključne besede: namizni tenis tretje mesto

Več iz kraja Ravne na Koroškem

Več iz kategorije Šport