Košarka: Dravograjčani tokrat priznali premoč gostov

Članska ekipa Košarkarskega kluba Dravograd se je minulo soboto na domačih tleh pomerila z ekipo Hidria iz Idrije. Žal se je tokrat sreča nagnila v prid gostov z rezultatom 62:74.

Sobotna tekma članske ekipe, ki si je zagotovila nastopanje v skupini, ki se bori za naslov prvaka, se ni končala tako, kot bi si Korošci želeli. Dravograjčani so v prvi četrtini povedli za 1 točko, nato pa so nasprotniki pokazali zobe. Domačini so ponovno izboljšali rezultat v zadnji četrtini, vendar je bilo za zmago premalo. Varovanci trenerja Mihe Čopa ostajajo tako pri dveh zmagah v tem delu sezone, Hidrii, ki je s seboj pripeljala tudi vnete navijače, pa je tekma prinesla četrto zmago. Drevi se bodo Dravograjčani v Novem mestu pomerili z ekipo Žolnasti Troti, kjer si seveda želijo ugodnejšega izida.