Koroški atleti uspešni na tekmovanju v Kranju

V Kranju je že tradicionalno potekal Miting mladih – memorial Vučko, katerega so se udeležili tudi atleti in atletinje Koroškega atletskega kluba.

Kot so sporočili iz kluba so njihovi atleti in atletinje iz nastopa v nastop nizali osebne rekorde in dosegali visoke uvrstitve.

Na stopničke sta stopili Iza Navodnik pri daljini, ki je zasedla 2. mesto in Lucija Potnik v teku na 100 m, ki je zasedla 3. mesto.

Deseterico so si v svojih disciplinah in kategorijah priborili Hanna Navodnik je pri skoku v daljini zasedla 4. mesto, v teku na 600 m pa je Zala Brezovnik zasedla 6. mesto, Žiga Verneker 7. mesto, Neža Brezovnik 8. mesto in Maja Mager 10. mesto.

V klubu so še dodali, da zaradi teh rezultatov in še vrste zelo dobrih nastopov ostalih atletov, z veseljem pričakujejo nadaljevanje sezone.

Tia Pangerc, 200 m, 28.66, 14. mesto

Na omenjenem tekmovanju so bili uspešni tudi člani Atletskega kluba Slovenj Gradec. Kdo je domov prinesel medalje lahko preverite tukaj.

VIR: Koroški atletski klub