To nedeljo, 17. maja, je v Mariboru potekal 17. Mednarodni atletski miting ter memoriala Ciglarič in Stepišnik, kjer je v močni domači in mednarodni konkurenci uspešno nastopila tudi predstavnica Koroškega atletskega kluba, Julija Rapac.
Julija je zastopala klubske barve v teku na 300 metrov za članice. V napeti in hitri preizkušnji je ciljno črto prečkala s časom 42.98, s čimer se je spustila pod mejo 43 sekund in postavila svoj nov osebni rekord (PB).
V skupni razvrstitvi izjemno močnega sprinterskega teka je zasedla 20. mesto.
Iskrene čestitke.