JK Acron Slovenj Gradec drugi po žlahtnosti medalj na mladinskem državnem prvenstvu (FOTO)

V soboto je na Ravnah na Koroškem potekalo državno prvenstvo mladink in mladincev ter državno prvenstvo po pasovih. JK Acron Slovenj Gradec je imel 10 predstavnikov, ki so osvojili kar 9 odličij, od tega 4 zlata, 4 srebrna in eno bronasto.

• Žan Kaizer do 81 kg

Nik Pavlič je v kategoriji do 66 kg izgubil uvodni dvoboj ter ostal brez popravnih borb.

Kasneje je potekalo še državno prvenstvo po pasovih, kjer sta Judo klub Acron Slovenj Gradec zastopala dva predstavnika. Naslov državnega prvaka v kategoriji rumeni pasovi nad 73 kg je osvojil Alen Berbatovič in tako osvojil rumen pas. V kategoriji rjavi pasovi do 73 kg pa je Maj Kavnik osvojil srebrno odličje in naslov državnega podprvaka.

Čestitke vsem borcem in borkam za osvojena odličja in Judo Klubu Ravne na Koroškem za odlično izpeljano tekmovanje. Zahvaljujemo se vsem sponzorjem donatorjem in podpornikom,” so v sporočilu za javnost zapisali v Judi klubu Acron Slovenj Gradec.

Besedilo: Judo klub Acron Slovenj Gradec