Gimnastičarji ŠD Partizan Ravne zopet nanizali kopico odličnih rezultatov

V soboto, 13. aprila 2024, je v Ljubljani potekalo 49. OP Bežigrada in 2. tekma za Pokal Slovenije v skokih z male prožne ponjave.

Za gimnastičarji Športnega društva Partizan Ravne na Koroškem je znova zelo uspešen vikend. V soboto, 13. aprila 2024, je v Ljubljani potekalo 49. odprto prvenstvo Bežigrada in 2. tekma za Pokal Slovenije v skokih z male prožne ponjave. Tudi tokrat so gimnastičarji ŠD Partizan Ravne tako posamično kot ekipno osvojili vrhunske rezultate.

Na OP Bežigrada so gimnastičarji nastopili in se odlično odrezali v kategorijah:

Cicibanke: Neža Šuler 9. mesto, Iza Kosem Kovačič 15., Alina Močilnik 19. in Skye Lukman 25. mesto. Ekipno so osvojile 6. mesto.

Mlajše deklice: Nika Hribernik 2. mesto., Frida Lampreht 17., Sara Potočnik 32., Cataleya Kragelnik 36., Lorena Močilnik 48. in Neli Steblovnik 62. mesto. Ekipno so osvojile 6. mesto.

Starejši deček: Enej Jurčič 30. mesto.

Starejše deklice: Lia Štruc 1. mesto, Mojca Valentar 2., Živa Kogelnik 4., Iza Sentič 5., Stela Pušnik 12., Špela Trost 14. in Sara Belhaima 20. mesto. Ekipno so osvojile 1. mesto.

Mladinke: Vita Čeh 5. mesto, Neža Štern 8., Vita Smolak 24. in Milena Vranjek 32. mesto. Ekipno so osvojile 3. mesto.

V kategoriji začetniki pa sta Tisa Pušnik in Žak Ferk osvojila zadostno število točk in tako prejele medalje.

Na 2. tekmi za Pokal Slovenije pa so odlično nastopile v kategorijah:

Mlajše deklice:. Nika Hribernik 3. mesto.

Starejše deklice: Lia Štruc 1. mesto, Mojca Valentar 2., Živa Kogelnik 4. in Iza Sentič 6. mesto.

Mladinke in članice: Vita Čeh 8. mesto.

Vsem tekmovalcem čestitamo in jim tudi v prihodnje želimo odlčine nastope in vrhunske uvrstitve.