Fužinar visoko ugnal Bilje, na preostalih tekmah brez zmagovalca

Na današnjih tekmah 2. kroga 2. SNL je Fužinar Vzajemci visoko s 5:2 premagal Vitanest Bilje. Obe preostali tekmi med Rudar Velenjem in Rogaško ter Kety Emmi&Impol Bistrico in Roltek Dobom sta se končali z neodločenim izidom 1:1.
296972100_5323510811031271_1737844775242396759_n

Za Fužinar je trikrat v polno meril Faris Zubanović, dva zadetka pa je prispeval Chris Cener. Za goste iz Bilj je dvakrat zadel Bamba Susso.

V petek sta se tekmi med Krko in Nafto 1903 ter Aluminijem in Ilirijo 1911 končali z neodločenim izidom 0:0. Edini obračun, kjer so padali zadetki, je bil v Kranju. Primorje je nad domačim Triglavom slavilo 2:1 z goloma Marka Guliča in Eliana Demirovića, v sodnikovem dodatku je zaostanek znižal Veron Šalja.

Krog bodo v nedeljo končali Beltinci Klima Tratnjek in Jadran Dekani ter Brinje Grosuplje in Krško.

– petek, 5. avgust:
NAFTA 1903 – KRKA 0:0
* Športni park Lendava, gledalcev 500, sodniki: Novarlić, Flajšman, Holcman.
* Strelci: /
* Nafta 1903: Kiss, Urh, Brkić, Haljeta, Oštrek, Drk (od 73. Dinnyes), Szabo (od 78. Stare), Kumer (od 56. Gergö), Florjanc, Papp, Igrec (od 56. Čavara).
* Krka: Kruljac, Mešanović, Bedek, Žur (od 78. Potokar), Kapitanović, Marcius (od 65. Prodanović), Lipec, Krznarić, Zakrajšek, Blaževski (od 65. Begović), Marijanović.
* Rumeni kartoni: Drk, Kumer, Oštrek; Prodanović.
* Rdeč karton: /

TRIGLAV KRANJ – PRIMORJE 1:2 (0:2)
* Športni center Kranj, gledalcev 150, sodniki: Kovačič, Špur, Kranjc.
* strelci: 0:1 Gulič (12.), 0:2 Demirović (68.), 1:2 Šalja (90.).
* Triglav Kranj: Čadež, Brkić, Šalja, Jakupovič (od 59. Pokorn), Hajrić (od 72. Čadež), Kopač (od 46. Skok Jekovec), Vuković, Matko, Kim (od 64. Petrović), Bobarić, Ivetić (od 46. Čeh).
* Primorje: Rener, Dobnikar, Dedić (od 88. Fogec), Demirović, Gulič (od 80. Zanjko), Zavnik (od 88. Perko), Paljk, Badžim, Čandić, Bončina (od 59. Štrukelj), Sagitov.
* Rumeni kartoni: Bobarić, Čeh, Skok Jekovec; Čandić, Zanjko.
* Rdeč karton: /

ALUMINIJ – ILIRIJA 1911 0:0
* Športni park Kidričevo, gledalcev 250, sodniki: Gergič, Šumer, Horvat.
* Strelci: /
* Aluminij: Banić, Martić, Zukić, Skiba (od 86. Medved), Marinšek, Jagić, Gorenak (od 73. Frešer), Borovnik (od 59. Bizjak), Jovan, Brest (od 86. Ciganović), Koblar.
* Ilirija 1911: Džafić, Gorenc Stankovič (od 66. Bošnjović), Klemenčič, Ivkič, Tomiček, Golob (od 86. Slaviček), Djermanović, Piskule, Stevanović, Kepic, Huč.
* Rumeni kartoni: Borovnik; Ivkić.
* Rdeč karton: /

– sobota, 6. avgust:
FUŽINAR VZAJEMCI – VITANEST BILJE 5:2 (3:0)
* Mestni stadion Ravne na Koroškem, gledalcev 200, sodniki: Čontala, Šprah, Burjan.
* Strelci: 1:0 Zubanović (9.), 2:0 Cener (10.), 3:0 Cener (13.), 3:1 Susso (53.), 4:1 Zubanović (59.), 5:1 Zubanović (65.), 5:2 Susso(89.).
* Fužinar Vzajemci: Marčič, Pesjak, Cener (od 78. Fink), Zubanović (od 86. Založnik), Gyimaha (od 67. Turičnik), Paradiž, Place (od 78. Krevh), Mpanzu (od 67. Vukolić), Jozić, Grešovnik, Posinković.
* Vitanest Bilje: Lipičar, Hadžić, Dar. Jalinous (od 66. Slavec), Budić, Erniša, Breganti (od 61. Brešan), Doplihar (od 61. Jermol), Susso, Pori (od 46. Daw. Jalinous), Žejen, Humar (od 46. Gomizelj).
* Rumeni kartoni: Paradiž, Mbpanzu, Cener, Posinković; Humar, Doplihar, Lipičar.
* Rdeč karton: /.

KETY EMMI&IMPOL BISTRICA – ROLTEK DOB 1:1 (1:1)
* Športni park Slovenska Bistrica, gledalcev 500, sodniki: Tozan, Habibović, Knafelc.
* Strelca: 1:0 Panić (15.), 1:1 Petek (19.).
* Kety Emmi&Impol Bistrica: Dabanovič, Pirtovšek, Rozman, Vidmar, Klašnja, Bračko, Havelka (od 80. Kapun), V. Panić (od 55. Kujović), Džumhur (od 55. Koprivc), Šlamberger, T. Panić (od 55. Ferčič).
* Roltek Dob: Fermišek, Avbelj, Mitrović, Černe (od 74. Gregorin), Levec (od 60. Šipek), Kunstelj (od 32. Makovec), Zenković, Petek, Krupić (od 60. Račić), Židan, Kasnik.
* Rumeni kartoni: Ferčič, Kujović; Mitrović, Zenković.
* Rdeč karton: /.

RUDAR VELENJE – ROGAŠKA 1:1 (1:0)
* Mestni stadion Ob jezeru, gledalcev 200, sodniki: Jerič, Brezar, Kalan.
* Strelca: 1:0 Saramago (2.), 1:1 Pavlović (54.).
* Rudar Velenje: Haran, Borden, Bićanić, Tubić, Kosić (od 46. Hrovat), Bajraj (od 68. Wirekoh), Saramago, Barone (od 75. Bošković), Kočar, Karabatić, Kanceljak (od 46. Spudić).
* Rogaška: Baždarić, Mihalić, Lampreht, Majcen (od 46. Musulin), Alves Moreira (od 84. Dolovski), Gradišar, Pavlović, Neskič (od 46. Anković), Hegedus (od 90. Gobec), Matošević, Majcenić (od 90. Kantužer).
* Rumeni kartoni: Borden, Kosić, Kočar; Majcen, Lampreht, Hegedus, Baždarić.
* Rdeč karton: /.

– nedelja, 7. avgust:
17.30 Beltinci Klima Tratnjek – Jadran Dekani
17.30 Brinje Grosuplje – Krško

* Lestvica:
 1. Krka                     2  1  1  0  4:1  4
 2. Nafta 1903               2  1  1  0  3:0  4
 3. Roltek Dob               2  1  1  0  4:2  4
 4. Aluminij                 2  1  1  0  3:1  4
 5. Kety Emmi&Impol Bistrica 2  1  1  0  2:1  4
 6. Beltinci Klima Tratnjek  1  1  0  0  2:0  3
 7. Fužinar Vzajemci         2  1  0  1  6:5  3
 8. Vitanest Bilje           2  1  0  1  4:5  3
 9. Primorje                 2  1  0  1  2:4  3
10. Rogaška                  2  0  2  0  1:1  2
11. Ilirija 1911             2  0  2  0  0:0  2
12. Rudar Velenje            2  0  1  1  1:3  1
13. Jadran Dekani            1  0  0  1  0:1  0
14. Krško                    1  0  0  1  1:3  0
15. Brinje Grosuplje         1  0  0  1  1:4  0
16. Triglav Kranj            2  0  0  2  1:4  0
Naroči se
Obvestilo o
guest

0 Komentarji
Inline Feedbacks
View all comments

Dogodki

Kaj bomo danes jedli?

Več iz istega kraja

Več iz iste kategorije

Ostani na tekočem

Prijavi se na naše e-novice

Prejmite dnevno sveže ter pomembnejše novice v vaš e-poštni predal.