Ženski nogometni klub Telemach GMT Beltinci je včeraj, 12. 1. 2019, v športni dvorani Osnovne šole Apače organiziral prvi turnir Zimske ženske lige v starostni kategoriji DU15. Turnirja se je udeležilo šest ekip iz štirih klubov. Koroški NK Fužinar je v Apačah nastopil z dvema ženskima ekipama.

Ekipe so v ligaškem sistemu tekmovanja odigrala po pet srečanj. Najbolje se je odrezala prva ekipa ŽNK Telemach GMT Beltincev, ki je dosegla 33 zadetkov. Na drugo mesto se je uvrstil ŽNK Maribor, tretji je bil NK Fužinar 1, četrto mesto je pripadlo Olimpiji, peto drugi ekipi Pomurja, zadnje mesto pa je osvojila druga ekipa Fužinarja.

Na turnirju so izbrali tudi najboljšo vratarko, naziv je šel v roke Nuši Vidrih (NŽK Olimpija) in najuspešnejšo igralko, kar je z desetimi zadetki kot najboljša strelka turnirja postala članica domačega kluba Nina Kajzba.

Iskrene čestitke vsem, še posebej pa Korošicam.