Danes in včeraj so na Pokalu Lendave uspešno nastopili tudi judoisti Koroške

Iz judo kluba Koroška sporočajo, da so nastopili starejši dečki in deklice, mlajši kadeti in kadetinje ter mladinci.

Na Pokalu Lendave so prikazali lepe borbe, nekateri prvič v novih starostnih kategorijah.

Rezultati U14: srebrno medaljo sta prejela Johny Krivec do 50 kg in Jošt Rožej do 66 kg. Bronasto pa Jaša Vesnicer do 60 kg. Peto mesto je na svojem prvem tekmovanju med st. dečki osvojil Matej Krivograd.

Rezultati U16: srebrna medalja je pripadla Nuši Samec do 52 kg, bronasta pa so prejeli: Jaka Gošnak do 46 kg, Aleks Krivec do 60 kg in Tia Vidović do 70 kg. Peti mesti sta osvojila Miha Gašper do 50 kg in Iva Forstner do 63 kg. Urban Kugovnik Bregeš je osvojil sedmo mesto, Jaka Sušnik pa deveto.

Rezultati U21: zlata medalja je pripadla odličnemu Vidu Kavniku do 90 kg.

Iskrene čestitke prav vsem tudi iz našega uredništva.

Vir: Fb Judo Koroška