Člani OK Fužinar SIJ Metal Ravne ponovno zmagali, uspešni tudi igralci male odbojke

Ekipe Fužinarja so tudi v tem vikendu bile uspešne. Člani so že v petek odigrali tekmo proti Žužemberku in slavili s 3:0. Ekipa male odbojke je v soboto v Šempetru odigrala zaostali turnir A lige vzhod, kjer so prišli do zmage in poraza.

V 17. krogu 1. B DOL za moške sta se v petek na Ravnah pomerili ekipi domačega Fužinar Sij Metala Ravne in KEKOOpreme Žužemberk. S 3:0 so slavili domači odbojkarji. Uvodni niz so odlično začeli igralci Fužinarja in hitro povedli, prednost so do konca niza le še povečevali in s 25:10 ekspresno dobili prvi niz tekme. V drugem se je zgodba obrnila, saj so domači igrali preveč neodločno, gostje pa so se borili za vsako točko.

Žužemberku je pripadel prvi del niza, saj so hitro povedli z 10:5, kazalo je na izenačenje, a je Fužinar pri zaostanku s 16:12 začel igrati bolje. Ekipi sta v končnico vstopili izenačeni, s 26:24 pa so bili boljši domači in povedli z 2:0. V tretjem setu je Fužinar spet povedel takoj na začetku niza, prednost pa je domača ekipa ohranjala do konca in s 25:19 zaključila še zadnji niz na tekmi.

Za Fužinar so pod vodstvom trenerja Veličkovića nastopili: libera Golob in Knuplež, Lednik, Fink 8 točk, Ranc D. 5, Pušnik 8, Mori 7, Ranc V. 1, Makaš 8, Levar, Hribernik, Vučetić, Plesec 16 in Kasnik 2. Naslednja tekma ekipo čaka v soboto, ko gostujejo v Mislinji.

V soboto so v Šempetru nastopili igralci male odbojke, ki so pod vodstvom trenerja Zmagaja odigrali turnir 3. kroga A lige vzhod. Zabeležili so zmago z 2:0 proti Hočam in poraz z 2:0 proti Mariboru in trenutno zasedajo odlično 3. mesto na lestvici.