Novice Dravograd

V Dravogradu že drugi uspešno izpeljan koncert Jesenskih serenad

Predstavil se je Libertrio

D.K.
Posodobljeno: 21. september 2020
Deli:
V Dravogradu že drugi uspešno izpeljan koncert Jesenskih serenad
Foto: JSKD Dravograd

Predstavil se je Libertrio v zasedbi Katja Porovne Silič – kitara, Matjaž Porovne – violina in Petar Brčarević – kontrabas. Koncert je z izbrano besedo povezal Dejan Pevčević.

Naslednje serenade z naslovom Moje misli so krilate, bodo v četrtek, 24. septembra, ob 20.00 v cerkvi sv. Vida, kjer se bo predstavil ansambel kljunastih flavt ‘Le Phénix’ v sestavi Mateje Bajt (umetniška vodja), Marjana Jocifa, Une Košir in Kristine Martinc, z zanimivo srednjeveško glasbo.

Zadnji izmed koncertov Bodi tiha pesem, pa bo 1. oktobra 2020. Nastopila bosta Jaka Mihelač na baritonu in Jure Cerkovnik na kitari.

Vir: JSKD Dravograd

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Občine: Dravograd
Kategorije: Novice

Več iz kraja Dravograd

Več iz kategorije Novice