Izjemni uspehi judoistov JK Ravne na Koroškem na Pokalu Gorice: Domov odnesli kar 5 odličij

V soboto, 30. marca 2024, so se judoisti Judo kluba Ravne na Koroškem udeležili izjemnega tekmovanja na Pokalu Gorice in se vrnili domov s kar petimi odličji, kar je izjemen dosežek.

Najprej so na tatami stopili starejši dečki in deklice ter dosegli odlične rezultate. Isabela Pušnik je z odlično borbo osvojila zlato medaljo v kategoriji do 44 kg, medtem ko je Tajda Forstner pokazala izjemno borbenost in si priborila srebrno odličje do 40 kg. Maj Božič pa je osvojil bronasto odličje do 38 kg.

Med mlajšimi dečki in deklicami pa so se izkazali še posebej Ema Božič in Nika Pešl, ki sta zabeležili po tri zmage in si zasluženo prinesli zlati odličji v svojih kategorijah, Ema do 30 kg, Nika do 44 kg. Kljub izjemnemu trudu je Boštjanu Pušnik do odličja malo zmanjkalo v najštevilčnejši kategoriji do 32 kg, a kljub temu zabeležil odličen rezultat in osvojil 5. mesto.

Na tekmovanju sta nastopila tudi Gašper Žlebnik in Bor Vidovič.

Čestitke mladim borcem in borkam ter njihovim trenerjem za izjemne dosežke in odlično zastopanje Judo kluba Ravne na Koroškem.

Vir: FB Judo Klub Koroška