Iza in Hana Navodnik iz Atletskega kluba Slovenj Gradec do bronaste medalje na mednarodnem mitingu

Odlični dosežki atletov na četrtem mitingu Mednarodne atletske lige Telekom Slovenije.

Na četrtem mitingu letošnje Mednarodne atletske lige Telekom Slovenije, ki je včeraj, 15. junij 2024, potekal v Novem mestu, so lahko ponovno spremljali sijajno atletiko. V pestri mednarodni konkurenci sta sestri Navodnik z odličnimi dosežki stopili na zmagovalne stopničke.

Iza Navodnik je v teku na 100m z ovirami osvojila tretje mesto s časom 13.95. Njena sestra Hana Navodnik je prav tako osvojila tretje mesto v skoku v daljino z novim osebnim rekordom 5.82 metra.

Odlično sta nastopila tudi oba njihova sprinterja. Anže Verbovšek je z novim osebnim rekordom 21.44 osvojil četrto mesto v teku na 200m, Filip Oiclj pa je izboljšal svojo najboljšo znamko v teku na 100m s časom 10.88, kar mu je prineslo četrto mesto, in v teku na 200m, kjer je s časom 21.89 osvojil peto mesto.

Na mitingu so nastopili še Jošt Pušnik, Aljaž Prednik in Urban Prošt, ki so se prav tako izkazali s svojimi nastopi.