Igralci NTK Fužinar Interdiskont na dveh državnih prvenstvih osvojili kar nekaj izjemnih rezultatov

V soboto in nedeljo, 23. in 24. 4. 2022, sta v Rakeku potekali kar dve Državni prvenstvi Republike Slovenije v namiznem tenisu.

V kategoriji mlajših kadetinj je bila najuspešnejša Neža Horvat, ki je osvojila državni naslov v dvojicah in 3.-4.mesto posamezno. Tjaša Večko se je v posamezni konkurenci prebila med top 16 mlajših kadetinj v Sloveniji, Taj Bač pa med top 32 mlajših kadetov v Sloveniji. Edina moška dvojica Fužinarja (Taj Bač-Žiga Abraham) je dosegla uvrstitev med top 32.

V kategoriji mlajših članov (U/21) je blestel Žiga Kristjan Žigon, ki je osvojil državni naslov posamezno in državni naslov v dvojicah. Od deklet sta bili posamezno najuspešnejši Nuša Kadiš (top 8) in Horvat Polona (top 16). Pri ženskih dvojicah sta se oba para njihovih igralk (Polona Horvat-Nuša Kadiš in Nika Pandev-Urša Večko) prebila med top 8.