Kultura Črna na Koroškem

V Črni pripravljajo praznični koncert Pihalnega orkestra Akademije za glasbo

V okviru programa Veseli december prirejajo praznični koncert Pihalnega orkestra Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani.

S.R.
Posodobljeno: 18. december 2024, 06:59
Deli:
V Črni pripravljajo praznični koncert Pihalnega orkestra Akademije za glasbo
FOTO: KNMEDIA

Vabljeni, da v prazničnem času doživite čarobnost glasbe in si polepšate božično-novoletne dni z obiskom koncerta Čarobni zven barv, ki ga pripravljajo v Črni na Koroškem.

Nastopil bo Pihalni orkester Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani in sicer v petek, 20. decembra ob 19.00 uri, v Kulturnem domu Črna.

Pod umetniškim vodstvom priznanega dirigenta, prof. Mihe Rogina, vas bo orkester popeljal na glasbeno potovanje, polno topline, veselja in barvitih melodij, ki bodo ogrele srce in pričarale nepozabno praznično vzdušje.

Pridružite se jim in dovolite, da vas prežame moč glasbe v tem posebnem času leta.

Vir: Občina Črna na Koroškem

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti. Komentarji z žaljivimi, rasističnimi, diskriminatornimi ali nezakonitimi vsebinami bodo odstranjeni. Pravila komentiranja →

Nalagam komentarje...
Kategorije: Kultura
Ključne besede: koncert Občina Črna na Koroškem pesem veseli december

Več iz kraja Črna na Koroškem

Več iz kategorije Kultura