V nedeljo, 17. maja, se je ob 3.45 v naselju Graška Gora v Mestni občini Slovenj Gradec zgodila prometna nesreča, v kateri je osebno vozilo zapeljalo s ceste in trčilo v drevo.
Na kraj dogodka so posredovali gasilci PGD Slovenj Gradec, ki so zavarovali območje nesreče, odklopili akumulator na poškodovanem vozilu ter z vpojnim sredstvom posuli iztekle motorne tekočine.
S tehničnim posegom so iz vozila rešili poškodovanega voznika oziroma potnika in ga predali reševalcem nujne medicinske pomoči.
Reševalci so poškodovanca oskrbeli na kraju ter ga prepeljali v Splošno bolnišnico Slovenj Gradec.