V petek, 8. maja zvečer, so bili policisti Policijske uprave Celje obveščeni o tragični nesreči pri delu, ki se je zgodila v Otiškem Vrhu.
Po doslej zbranih informacijah je 67-letni moški med žaganjem drevesne veje padel z lestve.
Po padcu je utrpel tako hude poškodbe, da je na kraju nesreče umrl. Na kraj dogodka so poleg policistov prihiteli tudi reševalci, vendar moškemu niso mogli več pomagati.
Iskreno sožalje.