Črna kronika Črna na Koroškem

Prijeta storilca včerajšnjega ropa bencinskega servisa v Žerjavu

oborožen rop

D.K.
Posodobljeno: 18. september 2021, 15:47
Deli:
Prijeta storilca včerajšnjega ropa bencinskega servisa v Žerjavu
Foto: Boris Keber

Včeraj, okoli poldneva, so bili policisti obveščeni o ropu bencinskega servisa v Žerjavu. Storilec je v bencinskem servisu s pištolo zagrozil zaposleni in zahteval denar. Ko je dobil denar, je skupaj s sostorilcem, ki je pred bencinskim servisom opazoval dogajanje, pobegnil, so navedli na PU Celje. Po neuradnih informacijah sta odnesla 50 evrov.

Policisti Policijske postaje Ravne na Koroškem so kmalu po ropu oba izsledili, jima odvzeli prostost in ju pridržali. Zasegli so jima tudi pištolo, s katero je 28-letni storilec zagrozil zaposleni.

Oba storilca, stara 18 in 28-let, doma z območja Policijske postaje Ravne na Koroškem, bodo s kazensko ovadbo zaradi suma storitve kaznivega dejanja ropa, po 2. odstavku 260. člena Kazenskega zakonika, privedli k preiskovalnemu sodniku, so še dodali na PU Celje.

Vir: PU Celje

Nalagam komentarje...
Kategorije: Črna kronika
Ključne besede: policija rop

Več iz kraja Črna na Koroškem

Več iz kategorije Črna kronika