Vse bolj se bližamo koncu leta in dogodki veselega decembra se še vedno vrstijo drug za drugim.
Pretekli vikend so v Mežici za predpraznično vzdušje poskrbeli Modrijani, ta vikend pa ne bo nič manj pester. Po nekoliko bolj umirjenih prazničnih dneh, boste v soboto, 27. decembra 2025, žurali na platoju pred Narodnim domom, kjer bodo za dobro voljo, dobro glasbo in nepozabno vzdušje poskrbeli kar trije odlično nastopajoči.
Za ogrevanje bodo poskrbeli Juicy Luccy in One Plan, za vrhunec večera pa bo pred zbrano množico na oder stopil kralj mediteranskih pop balad, Petar Grašo.

December je resnično mesec, ko vladajo praznično vzdušje, veselje in druženje, dobra volja pa je nalezljiva, še posebej, kadar se zberemo na nepozabnih dogodkih.
Pridružite se decembrskemu dogajanju v Mežici in si s svojimi najdražjimi ustvarite nepozabne praznične trenutke.























