ntk fužinar interdiskont

V Puconcih zmagi za NTK Fužinar Interdiskont

Po krajši prekinitvi se je nadaljevalo ekipno državno prvenstvo v obeh prvih namiznoteniških ligah. V petem krogu 1. SNTL za moške sta bila na sporedu dva derbija, in sicer je v Puconcih s 4:2 slavil Inter Diskont I, v Novem mestu pa je ŠD SU premagal Maribor s 4:0.

Preberi »

Igralke NTK Fužinar Interdiskont pokalne podprvakinje

V organizaciji NTK Vesna je za uvod v letošnjo sezono potekalo pokalno tekmovanje Slovenije za članice in člane. Naslova so se veselile namiznoteniške igralke Kajuh-Slovana, ki so v finalu premagale Interdiskont Fužinar s 3:0, v moškem finalnem obračunu pa je ŠD SU v izenačeni tekmi s 3:2 premagal Maribor.

Preberi »

V Podzemlju Pece se je odvil namiznoteniški spektakel

Člani Namiznoteniškega kluba Fužinar Inter Diskont so na prav poseben način obeležili slovenski državni praznik Dan slovenskega športa 2020, ko se spominjamo prvih slovenskih zlatih kolajn Iztoka Čopa, Luke Špika in Rajmunda Debevca (Sydney 23. september 2020).