BK Karizma

Včerajšnje deseto državno veteransko prvenstvo v badmintonu je prineslo kar devet medalj

V soboto, 11. februarja je v Ljubljani potekalo 10. državno veteransko prvenstvo v badmintonu. Koroški veterani so še enkrat več pokazali in dokazali, da se na Koroškem igra zelo kvaliteten rekreativni in veteranski badminton. V dvorani Dolgi most so kar leteli po igrišču in vsa sedmerica je prišla do medalj – skupaj so osvojili kar devet medalj, od tega dosegli kar štiri državne naslove!

Preberi »

Mladi iz BK Karizma ekipni državni prvaki za leto 2022

V vročem kotlu dvorane ŽŠD v Mariboru se je končalo letošnje ekipno državno prvenstvo do 13. let in do 19. let. Neznosna vročina v dvorani, nervozne tekme, ki jih lahko ponudijo le take ekipne tekme. Korošci pa so ponovili oz. ubranili lanski dosežek in postali ekipni državni prvaki do 13. let. Srebrna je bila ekipa BK Medvode, bronasto medaljo je osvojila ekipa BK Olimpija.

Preberi »

Badminton: Arijalda iz BK Karizma dvakrat bronasta v Kungoti

Včeraj je v Kungoti potekal 2. turnir do 15. let v badmintonu, kjer sta slavila Nikita Peshekhonov (BK Medvode) in Tinkara Alič (BK Olimpija). V mešanih dvojicah sta zlato medaljo osvojila Tinkara Alič in Matic Cerar (BK Olimpija/BK Medvode). Med najuspešnejšimi udeleženci turnirja je bila tudi Arijalda Mustafić (BK Karizma), ki je z veliko borbe zasluženo osvojila dve medalji bronastega leska – v posamični konkurenci in v mešanih dvojicah s soigralcem Juretom Blazino (BK Ljubljana).